AK PARTİ ADAYLARINI TANITTI

24 Haziran genel seçimleri için çalışmalarına hız katan AK Parti, Yalova Kent Meydanında milletvekilleri aday tanıtımını gerçekleştirdi. AK Parti Genel Merkezi tarafından belirlenen adaylar Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol ve Hasan Özçelik halka hitap ettiler.

Aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı
ve AK Parti Yalova 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını
Yalovalılara ileterek bir konuşmasına başladı. Milletvekili Adayı Büyükgümüş, “Armutlu’dan Altınova’ya kadar uzanan, Marmara Denizi ve Samanlı Dağları arasındaki bu güzel şehir Türkiye’nin minyatürüdür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Benim Kentim” dediği Yalova, sadece ülkemizin en güzel şehri değil; aynı zamanda Türkiye’nin şehirlerini bir birine bağlayan bir kavşak noktası ve Avrupa kıtasının Asya’ya açılan kapısıdır. AK Parti, 16 yıl boyunca Türkiye’ye olduğu gibi Yalovamıza da çok büyük hizmetler yaptı. Bu hizmetleri burada tek tek sayacak olsak buna saatler yetmez. Ancak şimdi Cumhurbaşkanımızın ‘Şahlanış Devri’ olarak tarif ettiği yeni bir dönemin eşiğindeyiz. Kendileri bu yeni dönemde Yalovamızı TBMM’de temsil etme görevini çok değerli Kadın Kolları MKYK Üyemiz Meliha Akyol ve Hasan Özçelik ile birlikte bizlere tevdi ettiler. Allah bizleri Reisimize ve Milletimize karşı mahcup etmesin. Bunun için hep birlikte gece demeden, gündüz demeden; köy demeden, kır demeden var gücümüzle çalışacağız. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Gönüller yapacağız; Milletimizin gönlündeki yerini büyütecek ve sağlamlaştıracağız” dedi.